Logo - Amblem Tasarımı

Amblem ve logo tasarımı kurumsal kimliğin temel taşıdır. Amblem ve logo tasarımı ile sayfalar dolusu yazıyı tek sembolle anlatabilirsiniz. Şirketlerin markalaşma yolundaki ortak dili ve alfabesi amblem ve logodur.

Bu çalışmanın amacı, bir firma veya kuruma kimlik kazandırmaktır. İlk etapta kurumsal kimlik ürünlerini oluşturmak daha sonra da bu ürünlerin kullanımı ile ilgili bir kılavuz oluşturmaktır. Firma tanıtımı ile ilgili bütün tasarımsal kurallarının yazılı olduğu kitapçığa “kurumsal kimlik kılavuzu” denebilir.

Logoyu Üreten Tasarımcıdır, Oluşturan Firmanın Kendisidir.

Tasarımlarımızda görünümü eşsiz ve diğer logolardan ayırt edilebilir olmasına özer gösteriyoruz.

Logo tasarımı şirketin vizyon ve misyonuna uygun olmalı, profesyonelliği ön plana çıkarmalı.

Logo çalışmasında renk değerleri, website, matbaa, dijital baskı, tabela gibi alanlarda kullanılacak şekilde hazırlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Görsel Tasarımlarınızda Bütünlük Sağlayın. Kurumsal kimlik tasarımı firmanızın dialog kurmak istediği kişi veya kurumlara gösterdiği ilk yüzüdür.Kurumsal çalışma isteyen firmalara hazırladığımız tasarım içerikleri;

* Logo-Amblem Tasarımı
* Kartvizit-Antetli-Dosya-Zarf-Fatura-İrsaliye Tasarımı
* Makbuz Tasarımları
* Bloknot-Not Kağıdı Tasarımı
* Araç/Filo Tasarımları
* Bina Cephesi ve İç Tasarım
* Kurum İçi Yönlendirmeler
* Tanıtım Materyalleri
* Promosyon Tasarımları
* Website Tasarım
* Dijital Materyallerin Tasarımı

Website Tasarımı

Firmanızın kurumsal kimliğinin hedef kitlenize yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinizin gerçekleşmesi aşamasında ulusal ve uluslararası ağ ortamından yararlanıp potansiyel müşterilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Websitenizde ürününüzün fiyat ve teknik bilgilerini, resimlerini, videolarını yayınlayıp firmanızı sanal dünyada da çok daha geniş bir kitleye tanıtabilirsiniz.

Websiteler tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında e-ticaret sistemi ile 7/24 online mağaza gibi bir işlevde görmektedir.

Medya Planlaması

Hazırlanan bütçe ile firmanın, hedef kitlesine en uygun alanları ve ne zaman ne kadar süre ile reklamının yayınlanacağının belirlendiği bir süreçtir.Medya planlaması hazırlanırken öncelikli hususlar reklamda verilecek mesajların doğru seçilmesi ve hedef kitlenin belirlenmesidir.

Doğru ve sağlıklı bir medya planı için sağlıklı bir medya analizi yapılması gerekir.

Amaç, doğru hedef kitleye, doğru zaman ve doğru yerde ulaşılmasını sağlamaktır. Bu şekilde satın alma eylemini gerçekleştirmek veya ürünün bilinirliğini arttırılması hedeflenmektedir.

Marka Tescili

Marka Nedir?

Bir firmanın mal / hizmetlerini diğer işlemlerinkinden ayırt eden işaret, ürün, harf ve şekillerdir. Türkiye’de marka tescili Türk Patent Enstitüsü nezdinde alınmaktadır. Bireyler veya firmalar kendileri marka başvuru yapabileceği gibi bir marka vekili aracılığıyla da işlem yapabilmektedirler. Fakat uzmanlık açısında markanın doğru yapılabilmesi ve marka sürecinin düzgün yürütülebilmesi açısından bir marka tescil firmasıyla işlemleri yürütmek en dorusu olacaktır. Markalar 556 Sayılı Markaların korunması Hakkın Kanun Hükmünde kararname ile korunmaktadır.

Patent Nedir?

Patent buluş ve fikirlerin korunmasını sağlayarak buluş ve fikir sahibine haklar sağlayan sınai mülkiyet hakkıdır. Patent tescili başvurusu için öncelikle uzman bir marka vekili tarafından yenilik araştırması yapılmalıdır. Türk Patent Enstitüsü nezdinde alınmaktadır.

Açık Hava Reklamları

Raket, Billboard, Tabela, Totem, Megaboard, Otobüs Giydirmeleri, Raylı Sistem Ulaşımı gibi reklam alanları hedef kitlenize doğrudan ulaşan bir mecradır.

Yürürken, konuşurken, seyahat ederken, beklerken, otururken dikkat çeken tek reklam alanlarıdır.Bu alanlardaki tasarımlar yaratıcı fikirler olduğunda dikkat çekiciliği ve çarpıcılığı artar iletişimi kolaylaştırır. Hedef kitlenizin görüş alanına girdiği andan itibaren etkisini sürdürür.

Masaüstü Yayıncılık

Katalog, dergi, broşür, insert, menü gibi tanıtım alanlarını içine alan çalışmaları bilgisayar destekli programlarla modern ve firmanızı yansıtan çizgilerle tasarlayıp baskıya ya da yayına hazır hale getiriyoruz. Baskı aşamasında kaliteli firmalar ile çalışıyor renk ayarlarını, teknik işlemleri tamamlayıp size teslim ediyoruz. Masaüstü yayıncılık kapsamı;

* Katalog
* İnsert
* Broşür
* El İlanı
* Davetiye
* Dergi
* Gazete-Bülten Tasarımı
* Sertifikalar
* Restaurant-Cafe-Bar Menüleri
* Amerikan Servisler

3D Modelleme

Bilgisayar destekli çizimler ile ürünlerinizin satış ve pazarlaması için gerekli dijital görselleri 3D modelleme ile hazırlıyoruz.

* Mobilyaların çizimi ve sahnelendirilmesi
* İç mekan tasarımları
* Bina görselleri hazırlanması
* Konut projesi çizimleri
* Ürün görselleri

Fotoğraf Çekimi - Sanaltur

Katalog, broşür, insert, website, açık hava alanlarına reklam, tanıtım vs yaptırırken ürün ve mekan çekimleri yapılmaktadır. Ayrıca giyim firmaları için de modelli çekimler profesyonel çekimler ile gerçekleştirilmektedir. Taşınabilir boyuttaki ürünlerin çekimi stüdyomuzda, taşınamaz büyüklükteki ürünlerin çekimleri mekana stüdyo kurularak gerçekleştirilir.

Sanaltur ile yeni açılan mekanınızın, firmanızın, inşaatların örnek dairelerinin, ofislerinizin çekimleri yapılarak websiteniz üzerinden, dijital alanlar üzerinden tanıtım videosu hazırlanır.

Matbaa Hizmetleri

Tüm matbaa işlerinizi tasarım ve uygulamasını yaparak renk ayrımı, düzenlemeleri, baskıya hazırlanması aşamalarını yürüterek müşterilerimize teslime hazır hale getiriyoruz. Matbaa aşamasındaki kaliteli baskıdan taviz vermeyen çözüm ortaklarımız ile “kalite odaklı” bir hizmet sunuyoruz müşterilerimize..

Matbaa hizmetlerimiz; broşür, katalog, kartvizit, davetiye, dosya, etiket, antetli kağıt, zarf çeşitleri, makbuzlar, dergi, kitap ayraçları, küp bloknot, ajanda defter, takvim, magnet, sertifika gibi ürünlerin baskılarını kaliteli ve söz verdiğimiz günde teslim ediyoruz.

Ambalaj Tasarımıs

Ambalajın tüketiciler üzerinde yarattığı algının satış üzerine etkisi dünyaca kabul edilen bir gerçektir. Ambalaj bir ürünün giysisi olarak düşünülebilir. Ürün ne kadar iyi olursa olsun giysisi iyi değilse satılması zor olacaktır. Ambalaj ürünün tüketiciye en ekonomik yolla ulaşmasını sağlar, lojistik ve depolama kolaylığı yaratır. Önemli bir görevi de taşıdığı bilgilerle tüketiciye seçim ve kullanım kolaylığı sağlamasıdır.

Araç Giydirme

Ticari araçlar firmanızın gün boyu hareket halindeki reklam alanıdır. Reklam sektöründe araç üzerine yapılacak olan her tasarım ve uygulama kusursuz olmalıdır. Hedef kitlenize her yerde ve en hızlı ulaşabileceğiniz, araç üzerinde giydirmenin bulunduğu süreç boyunca reklamınızın da devam edeceği reklam alanıdır.

Display Ürünler

Fuar, sergi, kongre, özel davetler, lansman toplantıları ve diğer etkinliklerde modern, etkileyici, prestijli ve modüler stand çözümleri üretiyoruz firmanız için. Fuar ortamında görsellik, ayrıcalık, fark edilirlik, akılda kalıcılık sağlar… Ürünler;

* Örümcek Stand
* Tanıtım Standı
* Bannerler
* Broşürlükler
* Pop-up Masa
* Panset Masa
* Ayaklı Panolar
* Poster Tutucular

Tanıtım & Lansman Organizasyonları

İyi bir organizasyon için müşteri talepleri, verilmek istenen mesaj ve alınacak sonuçlar önemlidir. Hazırlık sürecinde müşterilerimizin istekleri ve talepleri baz alınır, firmanın belirlediği konumlandırma ile piyasaya sürülecek ürün yada hizmetin tanıtım lansmanında neler yapılacağı belirlenir. Organizasyon süreci, proje, hazırlık, uygulama ve sonuçtur.

* Reklam ve afiş çalışmaları
* Afiş, broşür, davetiye basım ve dağıtımı
* Basın alanlarında duyurulması
* Karşılama ve ikram hizmetleri
* Flama, bayrak, balon hizmetleri
* Promosyon ürünlerin hazırlığı ve dağıtımı
* Kokteyl, brunch, menü servis hizmetleri
* Konfeti, havai fişek gösterileri
* Fotoğraf ve video çekimi
* Transfer ve konaklama hizmetleri

Drone Çekimi

İnsansız hava araçlarını (drone), pilotları ile birlikte, kiralama hizmeti sunmak amacıyla kurulduk. Profesyonel alanımız tamamen hava çekimleridir. Tecrübeli pilotlarımızın kullandığı “drone” lar ile gökyüzünden size özel çekimler yapıyoruz. Güvenliği her zaman üst düzey tutarak, size ve müşterilerinize keyifli saatler yaşatıyoruz. Üstelik her anı fotoğraf ve video ile ölümsüzleştiriyoruz.

* Reklam ve Tanıtım Filmi Çekimi
* Otel ve Resort Otel Çekimleri
* Villa, Yalı ve Köşk gibi Özel Konut Çekimleri
* İnşaat Çekimleri
* Ürün Taşıma ve Dağıtımı
* Özel Projeler

Reklam Ajansı

KAZANAN ve KAZANDIRAN, mantığı ile hareket eden ve profesyonel hizmet sunan bir reklam ajansıdır.

Bilgi Almak İçin;

İletişim

Ulugazi Mahallesi İstiklal Caddesi No: 54/6 Battaloğlu Apartmanı 55030 İlkadım/Samsun
+90 362 431 18 18